Instruktorzy

Izabela Słomka-Łabanowska

DSC_5283

Taniec nowoczesny czy fitness nie są jej obce, ale jej prawdziwą miłością jest taniec towarzyski. Występowała na wielu scenach              i parkietach w kraju, a od kilkunastu lat jest nauczycielem z pasją i z powodzeniem zaraża nią swoich uczniów. Ponadto jest organizatorką wielu przedsięwzięć i projektów tanecznych. Należy do  Polskiego Towarzystwa Tanecznego, jest sędzią skrutinerem na turniejach ogólnopolskich i rangi mistrzowskiej, przez wiele lat pełniła funkcję prezesa Okręgu Podlaskiego PTT. W 2016r. odznaczona została Złotą Odznaką PTT za szczególne zasługi i osiągnięcia w zakresie upowszechniania tańca oraz propagowanie jego walorów kulturowych, sportowych, estetycznych, rekreacyjnych i zdrowotnych.

Na co dzień uczy tańca małych i dużych (od przedszkolaków do seniorów) i może pochwalić się wieloma sukcesami swoich podopiecznych. Lubi pracę z grupą i zajęcia indywidualne.  W pracy kieruje się dewizą „tańczyć każdy może…” i skutecznie udowadnia to na swoich zajęciach. Jest osobą ciepłą, serdeczną i otwartą, ale też wymagającą i dążącą do perfekcji.

Ewelina Grygoruk

DSC_5268

Tańczy od 9 roku życia i nie wyobraża sobie, aby mogło być inaczej. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, pedagogiem, dyplomowanym nauczycielem tańca,  wieloletnią tancerką posiadającą klasę A. Jest również wielokrotną mistrzynią okręgu podlaskiego, finalistką wielu turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych w tańcu towarzyskim.

Szkoliła się u najlepszych wybitnych trenerów tańca, a po zakończeniu kariery spełnia się prowadząc zajęcia z dziećmi i młodzieżą, dzieląc się z nimi zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Robi wszystko, by jej podopieczni czuli się komfortowo, do każdego podchodzi indywidualnie, organizując zajęcia tak, by móc poświęcić swoją uwagę każdemu z uczestników.

Szczególną radość i satysfakcję przynoszą jej zajęcia taneczne z parami sportowymi. Jest żywa, energiczna, optymistycznie patrzy na świat. Potrafi zmotywować i zachęcić nawet najbardziej opornych i pokazać im, że taniec to potężna dawka pozytywnej energii i jeszcze więcej satysfakcji.

Patrycja Cholewa

DSC_4628

Instruktor Zumba Fitness.

 

Barbara Topczewska

DSC_4265

Instruktor Jogi

Ewa Gontarek

DSC_4484

Instruktor Gimnastyki Artystycznej