GRAFIK 2019

Poniedziałek

 

SALA 1

SALA 2

 SALA 3

17.00 – 18.00 Gimnastyka artystyczna grupa początkująca

 

 17.00 – 18.30 Cheerleaderki/ Mażoretki grupa 8-12 lat

 

 17.00- 18.00 Zdrowy kręgosłup

ZAPISY TRWAJĄ

18.00 – 19.00 Gimnastyka artystyczna grupa młodsza- kontynuacja

 

18.30- 19.30 Show dance 6+

ZAPISY TRWAJĄ

 

18.30 – 19.30 Taniec współczesny grupa początkująca 10-15 lat
19.30- 20.30 Trening obwodowy

 

 

 


Wtorek

SALA 1

SALA 2

 SALA 3

16.30 – 17.15 Zajęcia indywidualne 16.30- 17.30 Hip-Hop (8-12 lat) grupa początkująca 17.15 -18.00 Taniec towarzyski grupa początkująca od 6 lat

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

17.30 – 18.30 Taniec towarzyski grupa turniejowa 17.30- 18.30 Hip- Hop 6+ grupa początkująca

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

 18.00 – 19.00 Zumba
 18.30 – 20.00 Zajęcia indywidualne 19.00 – 20.15 Joga

 


Środa

SALA 1

SALA 2

 SALA 3

17.00 – 18.00 Gimnastyka artystyczna grupa początkująca

 

17.00 – 18.30 Cheerleaderki/ Mażoretki grupa 8-12 lat

 

 17.00- 17.45 Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej

ZAPISY OD GRUDNIA

18.00 – 19.00 Gimnastyka artystyczna grupa starsza- kontynuacja 18.30- 19.30 Show dance 6+

ZAPISY TRWAJĄ

 18.00- 19.00 Zdrowy kręgosłup

ZAPISY TRWAJĄ

19.30 – 20.30 ABT (brzuch, uda, pośladki)
20.30 – 21.30 Zumba

 

 

 


Czwartek

SALA 1

SALA 2

 SALA 3

17.00- 17.45 Zajęcia indywidualne

 

16.30 – 17.30 Hip-hop ( 8-12 lat) grupa początkująca 16.30 – 17.15 Taneczny mix grupa           4- 6 lat

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

18.00- 19.00 Taniec użytkowy grupa początkująca

OSTATNIE 2 WOLNE MIEJSCA

17.30- 18.30 Hip- Hop 6+ grupa początkująca

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

17.15- 18.00 Taniec towarzyski grupa początkująca od 6 lat

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

 

 

 18.30- 19.45 Joga

 

18.00 – 19.00 Taniec towarzyski grupa turniejowa
   19.15- 20.00 Zajęcia indywidualne


Piątek

SALA 1

SALA 2

 SALA 3

16.00- 16.45 Zajęcia indywidualne  

 

 

od 16.00   Zajęcia indywidualne

 

 16.00- 16.45 Zajęcia indywidualne

 

17.00 – 18.00 Gimnastyka artystyczna grupa młodsza

 

 17.00- 17.45 Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej

ZAPISY OD GRUDNIA

18.00 – 19.00 Gimnastyka artystyczna grupa starsza- kontynuacja

 

Sobota

SALA 1

SALA 2

 SALA 3

Zajęcia indywidualne  Zajęcia indywidualne  Zajęcia indywidualne